O nas


O nas

Dziękuję za odwiedzenie strony Katowickiego Centrum Kolekcjonerskiego!

Nazywam się Damian Kuźma, z wykształcenia jestem ekonomistą, jednak to historia zawsze stanowiła moją największą pasję. Od najmłodszych lat starałem się rozszerzyć wiedzę na temat różnych dziedzin kolekcjonerskich, nie rzadko gromadząc wiele pamiątek historycznych. Jestem stałym bywalcem spotkań i giełd kolekcjonerskich oraz członkiem Polskiego Związku Filatelistów (PZF) - Oddział Katowice. KCK stanowi połączenie pracy z moją życiową pasją. Sprzedaż zbiorów prowadzimy tylko i wyłącznie w formie aukcji internetowych. Zapewniamy kompleksową usługę w tym zakresie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kolekcjonerstwo jest specyficzną dziedziną, wymagającą dużej wiedzy oraz doświadczenia. Wielu kupujących nie ufa przypadkowym sprzedawcom, oferującym wiele przedmiotów na rynku kolekcjonerskim. Korzystając z oferty naszej firmy mają Państwo pewność, że przedmioty zostaną powierzone w dobre ręce oraz profesjonalnie wycenione, a uzyskana cena, pomniejszona o wartość naszej prowizji będzie o wile większa, niż podczas przypadkowej sprzedaży. Jako firma zapewniamy:
profesjonalne podejście do klienta
rzetelną wycenę przedstawionych walorów
Popularniejsze przedmioty skupujemy za gotówkę, ciekawsze i rzadsze walory przyjmujemy w komis oraz przygotowujemy aukcję internetową opartą o dokładny opis oraz szczegółowe fotografie. W ten sposób mają Państwo pewność, że uzyskana cena jest zgodna z aktualnymi realiami rynkowymi.
Na obejrzenie przedmiotów umawiamy się w najdogodniejszej dla Państwa lokalizacji. Istnieje możliwość obejrzenia oraz wstępnej wyceny przedmiotów w miejscu Państwa zamieszkania.

Posiadasz pamiątki historyczne ? Zadzwoń do nas 796 891 105